• +90 212 258 99 80

  info@dentadres.com
 • Barbaros Bulvarı Divan Apt.

  No: 81/2 Beşiktaş - İstanbul

İletişim Bilgileri

 • Adres

  Barbaros Bulvarı Divan Apt.
  No: 81/2 Beşiktaş - İstanbul

 • Telefon

  +90 212 258 99 80

 • Email

  info@dentadres.com

Hakkımızda

2000 senesinde Cem Reşat Ustaoğlu ve Canan Ceylan Ustaoğlu olarak müşterek açmış olduğumuz muayenehanemiz, 2003 senesinde yine aynı bölgede kendi yerimizde hizmet vermeye devam etmiştir. 2010 senesinde DENTADRES ismi ile yenilenip büyüyerek modern bir diş kliniği olarak tüm branşlarda hizmet vermeye başlamıştır.

Güler yüzle kaliteli hizmeti en uygun fiyat politikasıyla sunmak, hijyen konusunda eğitimli personeliyle, hijyen kurallarından ödün vermeden hizmet vermek, çeşitli akademik, bilimsel çalışmalarla, kongre ve seminerlerle kendimizi daha ileriye götürmek, çağdaş diş hekimliğindeki gelişmeleri takip etmek ve uygulamak başlıca amaçlarımızdandır.

Hekimlerimiz

Dt. Cem Reşat Ustaoğlu

1972 doğumlu olan Cem Reşat Ustaoğlu ilk, orta ve lise öğretimini Sinop'ta tamamladı. 1995 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'den mezun oldu.

1996-2000 özel Özer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde, 2000-2010 Canan Ustaoğlu ile müşterek muayenehanede çalışmıştır. 2010-halen kurucusu olduğu özel Dentadres Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde diş hekimi ve mesul müdürüdür.

Mezun olduğu tarihten itibaren ulusal ve uluslararası 30'un üzerinde sertifikalı kongre ve kurslar olmak üzere ayrıca birçok eğitim seminerine katılmıştır. Halen bilimsel çalışmaları yakından takip etmektedir.

Türk Diş Hekimleri Birliği

Türk Endodonti Derneği

Estetik Diş Hekimleri Derneği Akademisi üyesidir.

Basketbol ve masa tenisi başlıca hobileridir.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Dt. Canan Ceylan Ustaoğlu

1973 İstanbul doğumlu olan Canan Ceylan Ustaoğlu lise öğrenimini Vefa Lisesi'nde tamamladıktan sonra 1995 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. Mezun olduğu günden itibaren çeşitli kongre ve akademik çalışmaları takip etmektedir.

Sağlık Birimleri Yöneticiliği eğitimi almıştır. Halen özel Dentadres Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde çalışmalarını sürdürmektedir.

Seyahat etmek, resim çalışmaları yapmak, sanat müziği dinlemek başlıca hobiler dir. Evli ve iki çocuk annesidir. Almanca bilmektedir.